Elišku jsem poznal na FITu a od prvního okamžiku mě zaujala její pozitivní povaha, aktivita a přátelská komunikace. Časem jsem se přesvědčil i o tom, že na Elišku je spolehnutí, že je pečlivá a zodpovědná. Jsem velmi rád, že pomáhá zlepšovat věci na fakultě i za její velmi nápomocný přístup ke studentům. Eliška je prostě takový úžasně pozitivní element, věčně optimistický, nadšený a kamarádský. Rád bych v životě potkával více lidí jako je Eliška.
doc. RNDr. Ing. Marcel Jiřina, Ph.D.děkan Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze
Elišku jsem poznal jako výbornou studentku v bakalářském a magisterském studiu na FITu a později jsem se stal jejím školitelem v doktorském studiu a přímým nadřízeným jako zaměstnankyně na katedře teoretické informatiky. Eliška má dle mého názoru vzácný dar pozitivně a zároveň strukturovaně, v celkovém souhrnu i detailech, o věcech přemýšlet. Navíc je ochotna a schopna tento dar sdílet se svým okolím. Skutečnost, že je jedním z nejoblíbenějších učitelů na celé fakultě, je pro ty, kteří ji znají, vlastně samozřejmostí. Proto velmi rád doporučuji všem praktické rady Elišky v oblasti studia. Myslím si, že tyto rady mohou být pro mnohé významnou pomocí.
doc. Ing. Jan Janoušek, Ph.D.vedoucí katedry teoretické informatiky na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze
Elišku jsem potkala během svých studií jako vyučující na FITu. Už od prvního okamžiku umí nadchnout pro cokoliv a troufám si říct, že umí i cokoliv naučit (vždy najde způsob jak). Není náhoda, že na škole je na otázku: „Ach jo, kterého vyučujícího si mám vybrat?“ naprosto běžně k zaslechnutí odpověď: „Jestli je tam Eliška, běž k ní.“ Je rozhodně jedním z mála učitelů, ne-li jediným, komu s postupem semestru studenti na hodinách akorát přibývají. Je pozitivní, chápavá (není to dávno, co byla na našem místě) a kreativní. Věřím, že mnoha lidem (včetně mně) obnovila chuť do studia, mimo jiné tím, že jde příkladem.
Bc. Petra Svíčkovástudentka Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze
Eliška byla moje spolužačka na FITu. Stále je to má skvělá kamarádka a na škole s ní byla vždy legrace. Již dlouhou dobu před začátkem její učitelské dráhy všem ochotně pomáhala s obtížnější látkou. Všichni věděli, že pokud má Eliška zapsaný nějaký předmět, tak ho už v polovině semestru umí celý i pozpátku. Doteď nechápu, jak to všechno mohla stíhat a zároveň být pořád plná energie.
Ing. Filip Vondrášekabsolvent Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze
herní vývojář a programátor v Bohemia Interactive