Elišku jsem poznal na FITu a od prvního okamžiku mě zaujala její pozitivní povaha, aktivita a přátelská komunikace. Časem jsem se přesvědčil i o tom, že na Elišku je spolehnutí, že je pečlivá a zodpovědná. Jsem velmi rád, že pomáhá zlepšovat věci na fakultě i za její velmi nápomocný přístup ke studentům. Eliška je prostě takový úžasně pozitivní element, věčně optimistický, nadšený a kamarádský. Rád bych v životě potkával více lidí jako je Eliška.

doc. RNDr. Ing. Marcel Jiřina, Ph.D.Děkan Fakulty informačních technologií Českého vysokého učení technického v Praze

Eliška už od prvního okamžiku umí nadchnout pro cokoliv a troufám si říct, že umí i cokoliv naučit (vždy najde způsob jak). Není náhoda, že na škole je na otázku: „Ach jo, kterého vyučujícího si mám vybrat?“ naprosto běžně k zaslechnutí odpověď: „Jestli je tam Eliška, běž k ní.“ Je rozhodně jedním z mála učitelů, ne-li jediným, komu s postupem semestru studenti na hodinách akorát přibývají. Je pozitivní, chápavá (není to dávno, co byla na našem místě) a kreativní. Věřím, že mnoha lidem (včetně mně) obnovila chuť do studia, mimo jiné tím, že jde příkladem.

Petra Svíčkovástudentka Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze

Eliška je skvělá kamarádka a na škole s ní byla vždy legrace. Již dlouhou dobu před začátkem její učitelské dráhy všem ochotně pomáhala s obtížnější látkou. Všichni věděli, že pokud má Eliška zapsaný nějaký předmět, tak ho už v polovině semestru umí celý i pozpátku. Doteď nechápu, jak to všechno mohla stíhat a zároveň být pořád plná energie.

Ing. Filip Vondrášekabsolvent Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze
herní vývojář a programátor v Bohemia Interactive